Téma: Greg Keyes

Greg Keyes

Hozzászólás: Greg Keyes

Hahh, most látom csak, hogy felkerült az előkészületben lévők közé az új könyv! Úgy tűnik mégiscsak lesz valami a karácsonyfa alatt, aminek én is örülhetek smile

Üdv,
na végre egy jó hír. Az első könyv az évben, amit megveszek (magyarul):-P

Elég magas az oldalszám, úh feltételezem, nagyobb lesz a betűméret, mint volt.

De azt tudjátok, ugye, hogy ez csak a könyv első fele?

Én tudom, azért is lepődtem meg, hogy 300 oldal.

Amúgy Yardain, ennyivel olcsóbb kihozni egy könyvet két kötetben? Nem magasabbak így a nyomda fixköltségei?

Hanna (2007.08.28) írta:

Nem vágunk szét könyvet

Yardain (2009.03.06) írta:

nyomdai okok miatt kénytelenek vagyunk két kötetben (bár nagyon kis időbeli különbséggel) megjelentetni

Yardain (2010.08.23) írta:

ígérjük, mindig kettesével hozzuk ki a köteteket

Most éppen mi az érvényes kiadói irányelv?

Darth Revan írta:

De azt tudjátok, ugye, hogy ez csak a könyv első fele?

Pff. Látod én ezt nem vettem észre. Nem örülök neki, de attól azért még megveszem smile

Noro írta:

Most éppen mi az érvényes kiadói irányelv?

Igyekszünk nem kettévágni köteteket, vagy ha erre mégis sor kerül, mindent megteszünk, hogy a két részt egymáshoz minél közelebb jelentessük meg. Ha ez rajtunk vagy rajtunk kívül álló okok miatt nem sikerül, szíves elnézésetek kérjük.

"Itt vagyok, mint egy százszor elhajított kő."

Van rá remény, hogy a második kötet is kijön Karácsony előtt ?
Utálok félkönyvet olvasni ...

A következő kötetet szándékaink szerint a jövő év első negyedévében jelentetjük meg. (A nagykereskedők már nem igazán  vesznek át műveket a kiadóktól erre a karácsonyi szezonra.)

Köszi a választ. Akkor sajnos csak jövőre olvasom el  sad

Arra volt idő, hogy két különböző regénynek is kiadják a felét. Arra nem, hogy egy regénynek adják ki két felét. Remélem, ez csak adminisztratív hiba eredménye, mert ha szándékos stratégia... akkor kezdem temetni a magyar fantasy kiadást.

Jé, előrendelhető a 2. rész. Na ezt gyorsan meg is teszem és ahogy a mai fiatalok mondanák: lájkolom.

Keyes-től A Váltott Isten gyermekei-sorozat után várható még valami? Mert, ahogy néztem, a Hollóisten 2-vel ez befejeződik.

Deev írta:

Keyes-től A Váltott Isten gyermekei-sorozat után várható még valami? Mert, ahogy néztem, a Hollóisten 2-vel ez befejeződik.

Reméljük, hogy igen, ki tudunk még hozni a szerzőtől egy-két kellemes meglepetést smile

Megjelent a Hollóisten második kötete, A Váltott Isten gyermekei sorozat befejező része!

http://www.deltavision.hu/upload/0/holloistenii___.jpg

Be is szereztem. Remélem lesz még más is Keyestől.

Nem is gondoltam volna, hogy ekkora könyv. Van olyan hosszú mint a Folyamszülött :-)

Nagyon tetszett a Hollóisten. szerintem jobb mint az első rész...lehet reménykedni hogy jövőre lesz Kingdoms of the thorne and bone?

ati írta:

Nagyon tetszett a Hollóisten. szerintem jobb mint az első rész...lehet reménykedni hogy jövőre lesz Kingdoms of the thorne and bone?

Ki tudja... wink

Kritika a Folyamszülöttről:

http://lfg.hu/16120/ismerteto/greg-keyes-folyamszulott/

És a Hollóistenről:

http://lfg.hu/46616/ismerteto/greg-keye … sten-i-ii/

Esetleg szóba kerülhet valamikor a The Hounds of Ash: and Other Tales of Fool Wolf magyar kiadása? Nagyon érdekelne, mivel ugyanazon a világon játszódik, mint a Folyamszülött és a Hollóisten.

Deev írta:

Esetleg szóba kerülhet valamikor a The Hounds of Ash: and Other Tales of Fool Wolf magyar kiadása? Nagyon érdekelne, mivel ugyanazon a világon játszódik, mint a Folyamszülött és a Hollóisten.

Igen, ráadásul zseniális mindkét kötet. - És igen, a távlati terveink között egyértelműen szerepelnek. (Csak előbb jöjjön a nagy sorozata.)

Yardain írta:
Deev írta:

Igen, ráadásul zseniális mindkét kötet. - És igen, a távlati terveink között egyértelműen szerepelnek. (Csak előbb jöjjön a nagy sorozata.)

Remek hír! smile A Hollóisten 2. köteténél tartok és nagyon magával ragadott a világ és Keyes stílusa.

Mikor várható a The Briar King?

ati írta:

Mikor várható a The Briar King?

Csatlakoznék a kérdéshez, hogy nagyjából már látható-e melyik negyedévben várható a megjelenés?

"Lá iláha illá’l-’isq. – Nincs Isten a Szereteten kívül.” - Fakh al-Dín ’Iráqí (szufi tanító)