Hozzászólás: Kérdések a kiadóhoz

Kondor írta:
LoupNoir írta:

A Télkovács megjelenési dátuma azt jelenti, hogy már csak erre az egy könyvre számíthatunk idén ?

Attól tartok ebből nem lesz karácsonyi ajándék sad

Miből nem lesz? A Télkovácsból? Biztonsági okból írtuk arra a napra, addig dolgoznak. Csak elkészül előbb is, de inkább nem kockáztattunk. smile

wolferine írta:
Kondor írta:

Attól tartok ebből nem lesz karácsonyi ajándék sad

A Sarki regék meg belefagyott a jégbe. Aligha olvad ki belőle a télen...  sad

Miért ne olvadna? Illetve nincs is jég, szóval tényleg nem olvad ki. De elvileg az a következő megjelenésünk, szóval ne temessük már... wink

NoOne1976 írta:
wolferine írta:

Ahogy látom a tempót, ez a nyomda jó, ha két hetente tud szállítani egy könyvet. Így a 2018-as év is siralmas lesz  sad

Á, egyre gyorsabbak. De mondtam nem könnyű év közben váltani. Jövőre hetente fognak nyomni. Addig tanítjuk őket amíg már nem tudunk eleget adni nekik. (Mondjuk az nem most lesz... smile )

Istár hajója!  cool  big_smile

TitkosEva írta:

Nem teljesen világos hozzászólásod apropója

LoupNoir írta:
TitkosEva írta:

Nem teljesen világos hozzászólásod apropója

Egyszerű, mint az egyszeregy - ha fogalmazhatok ilyen közhelyesen. Persze, lehet, hogy rosszul értelmezem, de kétlem. Éveket várt az Istár hajója című regényre, és ezzel jelzi, hogy pár hónapos várakozások még "semmik" az évekhez képest.

Nem állítom, hogy kárörvend, de ennek egy másik rétege még, hogy valahol jelzi, szerintem, egy kis ironikus kacajjal, hogy anno mennyien jeleztük neki, hogy nem kéne annyiszor kisregényeket alkotnia, a "mi lesz/mikor lesz már?" "témakörében".

Szóval ez csak ilyen jelzésértékű valami lenne, hogy ugye milyen rossz, ugyebár?

"Lá iláha illá’l-’isq. – Nincs Isten a Szereteten kívül.” - Fakh al-Dín ’Iráqí (szufi tanító)

Ha már az évek óta várásról beszélünk... Mi a helyzet a The Way of Kings kötetekkel? Könyvfesztiválig várhatóak? smile

BaronMort írta:

Ha már az évek óta várásról beszélünk... Mi a helyzet a The Way of Kings kötetekkel? Könyvfesztiválig várhatóak? smile

Igen.  Qrta vastag lett, de a szerkesztője is halad vele rendesen. Még idén elkészül vele, de ezt ugye majd akkor vegyük biztosra, ha tényleg. smile
De áprilisig tuti elkészülünk vele. Azért az erős megjelenés lenne oda. Bár nem tudom mivel vinnénk ki annyit, nem fér be csak kamionba... smile

Vigasz írta:

Igen.  Qrta vastag lett, de a szerkesztője is halad vele rendesen. Még idén elkészül vele, de ezt ugye majd akkor vegyük biztosra, ha tényleg. smile
De áprilisig tuti elkészülünk vele. Azért az erős megjelenés lenne oda. Bár nem tudom mivel vinnénk ki annyit, nem fér be csak kamionba... smile

és megemelitek a magasságát?  wink

Dreid2 írta:
Vigasz írta:

és megemelitek a magasságát?  wink

Meg hát. big_smile

Én nem ismerem a The Way of Kings könyveket.  roll

Vigasz írta:
wolferine írta:

Miért ne olvadna? Illetve nincs is jég, szóval tényleg nem olvad ki. De elvileg az a következő megjelenésünk, szóval ne temessük már... wink

Én nem temetem, épphogy várom!

A sarkon, ahol játszódik, biztos van jég, még nem tartunk ott globális felmelegedés-ügyileg, hogy ne legyen. smile De ha lassan-lassan kiszabadul belőle, és megérkezik hozzánk, az csak jó! Hisz augusztus óta alig pár hónap telt el. big_smile

Utoljára wolferine szerkesztette (2017.12.09. 14:26:26)

wolferine írta:
Vigasz írta:

Én nem temetem, épphogy várom!

A sarkon, ahol játszódik, biztos van jég, még nem tartunk ott globális felmelegedés-ügyileg, hogy ne legyen. smile De ha lassan-lassan kiszabadul belőle, és megérkezik hozzánk, az csak jó! Hisz augusztus óta alig pár hónap telt el. big_smile

Jó társaságban repül az idő. De tényleg elszaladt ez a pár hónapocska... smile

TitkosEva írta:

Még nem ismered... smile

Üdv!

Azt szeretném megkérdezni hogy a Holtak Tele című társasjáték elérhető lesz-e a kiadó kínálatában?
A választ előre is köszönöm!

Üdv: Zoli

Vigasz írta:
TitkosEva írta:

Még nem ismered... smile

Én sem ismerem, de nagyon szeretném már megismerni.

@LoupNoir, TitkosEva

Itt egy írás az SFmagról, hogy mi is lenne a The Way of Kings.

"Lá iláha illá’l-’isq. – Nincs Isten a Szereteten kívül.” - Fakh al-Dín ’Iráqí (szufi tanító)

OZ40 írta:

Üdv!

Azt szeretném megkérdezni hogy a Holtak Tele című társasjáték elérhető lesz-e a kiadó kínálatában?

Végül azt nem mi adjuk ki, de forgalmazni fogjuk. Haveri alapon osztozunk a címeken... smile

Tudom, hogy még az idei évre sem lehet mindent 100%-ra venni, én mégis már a jövő évi tervekről érdeklődnék.
Mikor számíthatunk valami 2018-as terv félére ?

Hali! Várható még idén új Munchkin pakli??

gabcisoft írta:

Tudom, hogy még az idei évre sem lehet mindent 100%-ra venni, én mégis már a jövő évi tervekről érdeklődnék.

Ha jól emlékszem, általában december 31-én szokták a tervet posztolni. smile

gabcisoft írta:

Nemsokára. Lassan megkapjuk az utolsó könyveket, azt még megvárjuk. Már megvan a következő évünk úgyis, az idei egy csomó mindent felrajzolt... hmm

Madara89 írta:

Hali! Várható még idén új Munchkin pakli??

Még mindig ülnek rajta. Úgy látszik nem csak mi szenvedünk emberhiányban... hmm

Vigasz írta:
OZ40 írta:

Üdv!

Végül azt nem mi adjuk ki, de forgalmazni fogjuk. Haveri alapon osztozunk a címeken... smile

Amiatt kérdeztem, mert szeretnék rendelni egy-két társas-t karácsonyra, és ha lehet egy helyről szeretném(mondjuk innen), de a Holtak Tele amit biztosan meg szeretnék rendelni amit itt egyelőre nem találtam. smile
Üdv

OZ40 írta:
Vigasz írta:

Amiatt kérdeztem, mert szeretnék rendelni egy-két társas-t karácsonyra, és ha lehet egy helyről szeretném(mondjuk innen), de a Holtak Tele amit biztosan meg szeretnék rendelni amit itt egyelőre nem találtam. smile
Üdv

Gondolom, jól elrejtettük. big_smile De mindjárt utánanézek... wink