Hozzászólás: Kérdések a kiadóhoz

OZ40 írta:
Vigasz írta:

Végül azt nem mi adjuk ki, de forgalmazni fogjuk. Haveri alapon osztozunk a címeken... smile

Amiatt kérdeztem, mert szeretnék rendelni egy-két társas-t karácsonyra, és ha lehet egy helyről szeretném(mondjuk innen), de a Holtak Tele amit biztosan meg szeretnék rendelni amit itt egyelőre nem találtam. smile
Üdv

Meg is találtam. Csak nem igazán volt idő rá, de a megjegyzésbe írd be, ha még akkor sem lesz fellelhető. smile

Vigasz írta:
OZ40 írta:

Amiatt kérdeztem, mert szeretnék rendelni egy-két társas-t karácsonyra, és ha lehet egy helyről szeretném(mondjuk innen), de a Holtak Tele amit biztosan meg szeretnék rendelni amit itt egyelőre nem találtam. smile
Üdv

Meg is találtam. Csak nem igazán volt idő rá, de a megjegyzésbe írd be, ha még akkor sem lesz fellelhető. smile

Azt még nem tettem hozzá hogy magyar nyelven szeretném megrendelni, azt olvastam valahol hogy decemberben jelenik meg magyar nyelven. smile

OZ40 írta:
Vigasz írta:

Azt még nem tettem hozzá hogy magyar nyelven szeretném megrendelni, azt olvastam valahol hogy decemberben jelenik meg magyar nyelven. smile

Így van. És már van is nekünk. Csak mondom, a nagy rohanásban nem tettük fel a honlapra. Mondjuk személyesen is megveszik, de azért csak könnyebb lenne, ha rendelni is lehetne... wink

Lehet már tudni, hogy a Sarki regék melyik nap jön meg ?

Ma, most, már megjött! Mindjárt lekönyveljük a rendszerben is.

Skafloc írta:

Lehet már tudni, hogy a Sarki regék melyik nap jön meg ?

Ahogy Jul is mondta, megérkezett... vala.
És jövő hét csütörtökén a Tél is megérkezik. Vagy legalábbis a kovácsa. wink  smile

Douglas Rowlandtól a Cherubion alkonya befejező kötet mikorra várható?

Vigasz írta:

Ahogy Jul is mondta, megérkezett... vala.  wink  smile

HALLELUJA!!! Hétfőn megyek érte!

@Vigasz: A Télkovács az utolsó ez évi könyv? A jövő évi terveket - legalábbis az első 1-2 hónapét - mikor tudhatjuk meg?

NoOne1976 írta:

@Vigasz: A Télkovács az utolsó ez évi könyv? A jövő évi terveket - legalábbis az első 1-2 hónapét - mikor tudhatjuk meg?

Igen. Ez lesz az utolsó. Akik ismernek tudják, hogy szeretem a kerek számokat. Általában sosem úgy jön ki, de most végre... A viccet félretéve, elég érdekes évünk volt. Sok xp-t ért.  smile
Jövőre biztos jobb lesz. És ennek jegyében úgy gondoltuk, hogy majd 31-én tesszük fel a jövő évi tervet, de szerintem inkább egy kicsit előbb. Bár nem sokkal.  big_smile
Az volt a gond, hogy Jul 68 könyvet gondolt, én meg ennyit azért nem akartam. De majd maximum év közben is bővítünk. Az tuti, hogy nagyon sokat kell jövőre kihoznunk, és még azzal is csak utolérjük az ötéves tervünket. wink

Vigasz írta:

... Akik ismernek tudják, hogy szeretem a kerek számokat...
Az volt a gond, hogy Jul 68 könyvet gondolt, én meg ennyit azért nem akartam.

Szerintem akkor neked 70-et kellene gondolni, vagy 80-at smile Ezek szuper számok, barátkozzatok össze  big_smile Mi szeretnénk őket nagyon  lol

Mondjuk a 100 még kerekebb, ha már egyszer a kerek számokat szereted smile

Vigasz írta:
NoOne1976 írta:

@Vigasz: A Télkovács az utolsó ez évi könyv?

Igen. Ez lesz az utolsó.

Akkor ez egyben azt is jelenti, hogy a Forgotten Realms - Sundering 4. kötetének magyar megjelenéséről már végképp lemondhatunk?  sad

Strong írta:
Vigasz írta:

Igen. Ez lesz az utolsó.

Akkor ez egyben azt is jelenti, hogy a Forgotten Realms - Sundering 4. kötetének magyar megjelenéséről már végképp lemondhatunk?  sad

Nem. Nyomdában van, csak karácsony előtt már nem hiszem, hogy kiszállítanák. Majd januárban ezzel kezdik...

Vigasz írta:
Strong írta:

Nem. Nyomdában van, csak karácsony előtt már nem hiszem, hogy kiszállítanák. Majd januárban ezzel kezdik...

Szuper, köszönöm a választ!  big_smile  big_smile  big_smile

Hello!

A Káosz-ciklus további köteteinek (kezdve a Káosz Kincsével) új kiadásáról lehet tudni valamit?

Benne volt az idei tervben, aztán valahogy évközben lekerült az előkészületben lévő könyvek listájáról. Tervezitek még, vagy annyira gyér a kereslet, hogy nem éri meg?

Köszi a választ!

Andras_ írta:

Hello!

A Káosz-ciklus további köteteinek (kezdve a Káosz Kincsével) új kiadásáról lehet tudni valamit?

Benne volt az idei tervben, aztán valahogy évközben lekerült az előkészületben lévő könyvek listájáról. Tervezitek még, vagy annyira gyér a kereslet, hogy nem éri meg?

Köszi a választ!

Az idei évnek sok minden áldozatul esett. De a Káosz kincse és sorban a többi is érkezik majd. A kereslet nem annyira mérvadó, az folyamatosan változhat. Szerintünk ennek a sorozatnak ott kell lennie a kínálatban, hogy mindenki szabadon dönthessen, olvassa vagy nem olvassa... az itt a kérdés.  smile

Vigasz írta:
Andras_ írta:

Hello!

Köszi a választ!

Az idei évnek sok minden áldozatul esett. De a Káosz kincse és sorban a többi is érkezik majd. A kereslet nem annyira mérvadó, az folyamatosan változhat. Szerintünk ennek a sorozatnak ott kell lennie a kínálatban, hogy mindenki szabadon dönthessen, olvassa vagy nem olvassa... az itt a kérdés.  smile

Köszönöm a választ! smile Ezek szerint, akkor érdemes még várni.

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy várható-e Eldritch Horror Forsaken Lore magyar fordítás, és ha igen, mikorra?
Köszönöm szépen!

CullenB írta:

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy várható-e Eldritch Horror Forsaken Lore magyar fordítás, és ha igen, mikorra?
Köszönöm szépen!

Jövőre mindenképpen szeretnénk hozni kiegészítőket, de hogy melyiket az attól függ, hogy melyikből lesz éppen nyomás. Ha tudunk majd biztosat, mindenképpen elmondjuk.
Addig is kellemes ünnepeket!

Nem tudom, hogy jól emlékszem-e, de mintha rémlene, hogy idén lehet utoljára venni nálatok DnD regényeket? Ez igaz? Elég sok nincs még meg, ami érdekelne. sad

Kellemes ünnepeket!

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy ugye elvileg Magic The Gatheringből vannak ilyen ingyenes "welcome pack"-ek és elvileg mivel ebben a boltban is forgalmazzák ide is jöhetett (nem vagyok biztos benne infot nem találtam erről), lehet e ilyet szerezni még (2017-est gondolom mert 18-ast még nem láttam) és ha igen akkor ennek mi a menetele/módja? Bele szeretném vetni magam a magicbe tongue

További kellemes ünnepeket!

magus8 írta:

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy ugye elvileg Magic The Gatheringből vannak ilyen ingyenes "welcome pack"-ek és elvileg mivel ebben a boltban is forgalmazzák ide is jöhetett (nem vagyok biztos benne infot nem találtam erről), lehet e ilyet szerezni még (2017-est gondolom mert 18-ast még nem láttam) és ha igen akkor ennek mi a menetele/módja? Bele szeretném vetni magam a magicbe tongue

További kellemes ünnepeket!

Persze itt is lehet. Be kell csak jönni a boltba, a többit ott is el tudod intézni. És már viheted is... smile

raziel2 írta:

Nem tudom, hogy jól emlékszem-e, de mintha rémlene, hogy idén lehet utoljára venni nálatok DnD regényeket? Ez igaz? Elég sok nincs még meg, ami érdekelne. sad

Kellemes ünnepeket!

Nem egészen így van, még lehet később is. Mondjuk most igen komoly akciók vannak rá, még az év végéig, szóval... wink

Sziasztok az idén még utoljára megkérdezem hogy lesz-e talizman kieg big_smile big_smile nyugi csak viccelek big_smile tongue  lol  Igazából az érdekelne Richard a knaak könyv lesz-e 2018-ban mondjuk  a "Tűzokádó sárkány" sorozatból smile Csak es kizárólag igent és nemet fogadok el válaszul big_smile a kifogásokat meg a hosszu blablát nem kérem köszönöm
Boldog új évet big_smile smile sziasztok