Hozzászólás: Kérdések a kiadóhoz

Szia, Vigasz, örülök, hogy épségben vagy.:)
És ha már kérdést szeretnél, én is Erikson után érdeklődnék. Hogy áll? Mikor lesz belőle valami?

T4csko írta:
Jul írta:

rollreich:
tervben van-e az Eldritch Horror társasjáték néhány kiegészítőjének magyar nyelven történő megjelentetése?

Igen. Elsőként a Forsaken Lore-t szeretnénk hozni, még az idén. Konkrétan attól függ, mikor lesz belőle nemzetközi nyomás. Már feliratkoztunk rá.

Erről érkezett azóta közelebbi infó? FantasyFlight honlapján egy gyors keresés az upcoming termékekre azt mutatja, hogy a nyomdánál van a nemzetközi reprint.

Bocsi, ha nagyon nyomjuk a dolgot, csak nagyon nagyon várjuk :3

(Én legalábbis mindenképp)

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/150/646/1311096551783.png

Szóval? smile Idénre még jöhet ?:)

Vigasz írta:
Daniel írta:

Welcome back, Vigasz! smile

Én csak ennyit szeretnék kérdezni: Bűbájos Bajok körülbelül mikorra várható?

Sajnálatos félreértés következtében a fordítótól nem ez, hanem a Mozgó képek érkezett be. Mondjuk annak is örültünk szóval nem nagy para. A következőt augusztus végére ígérte, de lehet, hogy előbb befejezi akkor az ifjúságit, és csak utána jön majd a széltolós. Na ezt is meg kell néznem akkor, ezt most nem én intéztem. smile

Könyörgöm, NORMÁLIS DW mikor lesz már!?

ruinne írta:

És ha már kérdést szeretnél, én is Erikson után érdeklődnék. Hogy áll? Mikor lesz belőle valami?

Molyon tudod követni a fordítóját (https://moly.hu/tagok/a_nagy_levin), lassan végez a Forge of Darkness fordításával: https://moly.hu/olvasasok/4989323

Nuwiel, köszi. Akkor ha idén év végre jön, akkor örülhetünk. (Szerintem nem fog.)

gabcisoft írta:

Ha ennyire vágysz a kérdésekre, ám legyen:
Milyen könyvekre számíthatunk a nyáron ?

És ha már hírt adsz róluk esetleg mellékelhetnéd a már elkészült borítókat is  smile

Vigasz írta:

Még a hajókról sem kérdez senki... smile

Istár hajója?  big_smile

Dreid2 írta:

No, ha már kérdések, engem a
A királyok útja
Álmodó üresség
Bolond kötelesség

és természetes Erikson könyvei érdekelnének, a várható megjelenésüktől kezdve, bármilyen infóig. smile

Ja és Gemmell kimaradt? Várható könyve idén?

Nocsak, kifogyott a Télkovács, újra kell nyomni?

Dreid2 írta:

A királyok útja
Álmodó üresség
Bolond kötelesség

és természetes Erikson könyvei érdekelnének, a várható megjelenésüktől kezdve, bármilyen infóig. smile

A Bolond kötelesség áll a legjobban, de a Királyok útja is jön még a 3. negyedévben. Idén meg biztosan mindhárom.  smile
Eriksonék kiestek tegnap, szóval most kicsit szomorkásabbak lehetnek. wink  Na jó, haladunk vele, de kemény meló a fordítónak. Amíg nem kapjuk meg addig meg nem szívesen mondanék bármit is. De a terv még áll, hogy idén elkezdjük (vagy ahogy hónapokkal ezelőtt is mondtam, pont átcsúszik), de pontosat majd ha már nálunk lesz.

gabcisoft írta:

Az első négyet megmondtam, még talán Hobbot tenném hozzá fixre. Meg persze a Shannarákat... smile
Szeptemberben meg lehet még sok minden, éppen most alakulgatnak a dolgok. A legtöbbnél már csak a borítókkal kell szenvednünk, de addigra megoldjuk majd. wink

ruinne írta:

Már válaszoltam másnak, vicces lenne, ha neked most itt mást írnék. big_smile

Vigasz írta:
Dreid2 írta:

A királyok útja
Álmodó üresség
Bolond kötelesség

A Bolond kötelesség áll a legjobban, de a Királyok útja is jön még a 3. negyedévben. Idén meg biztosan mindhárom.  smile
Eriksonék kiestek tegnap, szóval most kicsit szomorkásabbak lehetnek. wink  Na jó, haladunk vele, de kemény meló a fordítónak. Amíg nem kapjuk meg addig meg nem szívesen mondanék bármit is. De a terv még áll, hogy idén elkezdjük (vagy ahogy hónapokkal ezelőtt is mondtam, pont átcsúszik), de pontosat majd ha már nálunk lesz.

A Dánoknál Eriksen játszik nem Erikson. smile Már, ha arra gondoltál. smile Mindenesetre köszönöm a választ.

Henax írta:

Szóval? smile Idénre még jöhet ?:)

Az hogy mi látható ott, és hogy mi lesz az két dolog. Ami biztos, hogy kettőre mondtunk igen, azok bejöhetnek még idén. Vagy ha csúsznak vele, akkor év elején. Ha az augusztusi gyártásokkal megvannak, akkor már többet tudunk. Csak akkor lesz fixebb, hogy mi fér még bele idén.
Csak a tényszerűség miatt, tavaly még novemberben is változtattak (csúsztattak későbbre). Akkora nyomásaik vannak, hogy azt a nyomdák is nehezen tudják teljesíteni... wink

cseltelen írta:
Vigasz írta:

Sajnálatos félreértés következtében a fordítótól nem ez, hanem a Mozgó képek érkezett be. Mondjuk annak is örültünk szóval nem nagy para. A következőt augusztus végére ígérte, de lehet, hogy előbb befejezi akkor az ifjúságit, és csak utána jön majd a széltolós. Na ezt is meg kell néznem akkor, ezt most nem én intéztem. smile

Minket nem zavar. De van amire ugrunk. Például ha valaki összekever minket a Deutsche Wellével. Ezért most nem mondok neked jó hírt. Majd csak másnak. hmm

Nuwiel írta:
ruinne írta:

Molyon tudod követni a fordítóját (https://moly.hu/tagok/a_nagy_levin), lassan végez a Forge of Darkness fordításával: https://moly.hu/olvasasok/4989323

Reméljük a legjobbakat. wink

ruinne írta:

Nuwiel, köszi. Akkor ha idén év végre jön, akkor örülhetünk. (Szerintem nem fog.)

Ugye azt tudod, hogy nincs is nálunk még, szóval nem (csak) rajtunk múlik. De mi mindig a legjobb verzióban reménykedünk. smile

wizzaird írta:
gabcisoft írta:

És ha már hírt adsz róluk esetleg mellékelhetnéd a már elkészült borítókat is  smile

Az csak kettőhöz van meg, és kettőhöz még talán a héten lesz. Julnél pattognak ezek, de ő titkolózósabb fajta mint én, smile

TitkosEva írta:
Vigasz írta:

Még a hajókról sem kérdez senki... smile

Istár hajója?  big_smile

Szeretnél folytatást? Most jön egy egész jó MM, már csak apróságoknak kell megérkeznie Zsolttól. De most jók az esélyek, minden héten találkozunk. Egy lövészklubba járunk... smile

Dreid2 írta:
Dreid2 írta:

A királyok útja
Álmodó üresség
Bolond kötelesség

Ja és Gemmell kimaradt? Várható könyve idén?

Meglátjuk, a fordítója kapott egy kis pihenőt (amit aktívan egy nagy kedvence fordításával tölt, természetesen nekünk smile ), szóval lehet idénre nem fog beleférni. De most már csak kb. egy évnyi megjelenés várható, ezek önállóak és nem hosszúak. De meglátjuk még, nyáron a nap se úgy süt. smile

Vigasz írta:
cseltelen írta:

Minket nem zavar. De van amire ugrunk. Például ha valaki összekever minket a Deutsche Wellével. Ezért most nem mondok neked jó hírt. Majd csak másnak. hmm

DiscWorld  lol

Tényleg, megkaptam a hibátlan Sarki regéket, köszönöm szépen.
A hibást pedig visszaküldtem, remélem megkaptátok.  wink

"-Próbálsz úgy írni mint a magazinbeli fickók?"(Tevis Clyde Smith)
-A pokolba, dehogy!
-Próbáljanak ők úgy írni ahogy én!"(Robert E. Howard)
(The Whole Wide World)

Illetve szeretnék én is kérdezni, ha szabad.

A Cormac FitzGeoffrey és a keresztesekkel mi a helyzet?

Illetve nekem a hajó helyett lenne egy jobb kérdésem.
Fthor?

Jaj, meg tényleg a Xanth sorozatot fogjátok folytatni?
Bár lehet ez hülye kérdés, tekintve, hogy Anthony az életműsorozatok közt szerepel, de hát sose lehet tudni...

Utoljára Imi szerkesztette (2018.07.02. 16:43:54)

"-Próbálsz úgy írni mint a magazinbeli fickók?"(Tevis Clyde Smith)
-A pokolba, dehogy!
-Próbáljanak ők úgy írni ahogy én!"(Robert E. Howard)
(The Whole Wide World)

Vigasz írta:
wizzaird írta:

Az csak kettőhöz van meg, és kettőhöz még talán a héten lesz. Julnél pattognak ezek, de ő titkolózósabb fajta mint én, smile

És nem lehet Jul-re egy kis nyomást gyakorolni ?

Vigasz, ha Hobb tényleg jön, az egy kicsit kárpótol Eriksonért.:)

Imi írta:
Vigasz írta:

DiscWorld  lol

Tényleg, megkaptam a hibátlan Sarki regéket, köszönöm szépen.
A hibást pedig visszaküldtem, remélem megkaptátok.  wink

Upsz. Akkor elnézést kell kérnem tőle. Azt hittem csak simán minket gúnyol, vagy tudatlan. És én voltam az. Na mindegy, visszanyalt a fagyi. Kiestem a gyakorlatból.  smile