Téma: Trónok harca

Trónok harca

Hozzászólás: Trónok harca

Tiszteletem!

Szeretném megkérdezni, hogy várható e kiegészítő a Trónok Harca stratégiai társasjátékhoz, vagy érdeklődés hiányában nem fogtok vele foglalkozni?

Köszönettel:
Ifj. Sashalmi György

George30 írta:

Szeretném megkérdezni, hogy várható e kiegészítő a Trónok Harca stratégiai társasjátékhoz, vagy érdeklődés hiányában nem fogtok vele foglalkozni?

Idén már semmiképp nem lesz lehetőségünk kiegészítőt megjelentetni, a 2011-es kiadói terv összeállításakor térünk vissza a kérdésre.

"Itt vagyok, mint egy százszor elhajított kő."

Köszönöm a választ, akkor várni fogok!

Sziasztok!

Nem láttam a kiadói tervben társasjátékokat. Ez annyit jelent, hogy nem is lesznek 2011-ben? Ezek szerint a Trónok Harca kiegészítők is tolódnak?

Köszönettel várom válaszotokat!

George30 írta:

Nem láttam a kiadói tervben társasjátékokat. Ez annyit jelent, hogy nem is lesznek 2011-ben? Ezek szerint a Trónok Harca kiegészítők is tolódnak?

Készítünk és hozunk ki társasjátékokat ebben az évben (ami azt illeti, most is épp dolgozunk egyen), csak még azt nem tudjuk megmondani - lévén kooperációs nyomás stb. -, hogy pontosan mikor jelenhetnek majd meg.
De amint bármilyen konkrétumot megtudunk bármelyik játékunkkal kapcsolatban, azonnal közzé tesszük azt a honlapunkon.

Jó reggelt !

Köszönöm a gyors választ! Figyelni fogom a honlapot, az újdonságok végett. smile

Sziasztok!

Most olvastam az FFG honlapján, hogy jön a Trónok Harca társasjáték második kiadása, ami az eddig megjelent két kiegészítőt is tartalmazni fogja. A kérdésem az, hogy tervezitek ennek magyar kiadását?

Üdv:
Laci

75lacika írta:

Most olvastam az FFG honlapján, hogy jön a Trónok Harca társasjáték második kiadása, ami az eddig megjelent két kiegészítőt is tartalmazni fogja. A kérdésem az, hogy tervezitek ennek magyar kiadását?

Sajnos egyelőre nem; a kereslet egyáltalán nem indokolja. (A.m.: vegyetek több társast tőlünk, és akkor tudunk fejleszteni! smile )

Én is a kiegészítők ügyében érdeklődnék, hogy tudtok bármi lehetőséget itthon a megszerzésükre. Főleg a Clash of Kings érdekelne.

Szeretném kérdezni hogy a Trónok Harca társasjáték lesz-e rendelhető a közeljövőben.

Köszönöm.

andras.jobb írta:

Szeretném kérdezni hogy a Trónok Harca társasjáték lesz-e rendelhető a közeljövőben.

Sajnos a közeljövőben nem várható újranyomás.

Üdv!

Várható-e a "Trónok Harca Második Kiadás"-nak a magyarosítása?

mezes42 írta:

Üdv!

Én is ez ügyben érdeklődnék, illetve, hogy a 2003-as magyar társasnak újranyomása várható-e?

Azt pedig, hogy nincs rá kereslet erősen cáfolom, lehet, hogy titeket nem keresnek fel az igényükkel, de más honlapokon, facebookon (külön csoport van a társasra) mindenki azon van, hogy foggal körömmel megszerezze ezt a játékot.

Üdv

mezes42 írta:

Üdv!

Igen,  mindenképpen. Sorban álló tétel. smile

Üdv.,

várható-e a Trónok harca táblajátékhoz a Clash of Kings kieg. kiadása, esetleg a második kiegészítőnek a magyarítása?

oestershelde írta:

Üdv.,

várható-e a Trónok harca táblajátékhoz a Clash of Kings kieg. kiadása, esetleg a második kiegészítőnek a magyarítása?

Szia,
amíg az alapjáték nem jelenik meg második kiadásként, addig a kiegészítőknek nem sok értelme van. Főleg, hogy ha megújítanak egy játékot az sajnos a szabályokat is érinti.
De hogy a csomót átvágjuk, igyekszünk hogy az esetleges újranyomásnál minden csillag a megfelelő állásban legyen.
Eddig ez nem nagyon sikerült, de talán a következőnél, majd fog...

Üdv Vigasz!

Nah, hogy állnak azok az emlegetett csillagok? smile

Borci írta:

Nah, hogy állnak azok az emlegetett csillagok? smile

Kedvezőnek tűnnek  wink

http://www.deltavision.hu/media/catalog/product/t/r/tronok_harca.png

úhhhh, mikor lehet a kosárba rakni? big_smile

Borci írta:

úhhhh, mikor lehet a kosárba rakni? big_smile

Erre egyelőre nem tudok válaszolni, amint lesz biztos megjelenési dátumunk, azonnal előrendelhetővé tesszük.

értem, köszönöm a tájékoztatást.