Hozzászólás: Kérdések a kiadóhoz

TitkosEva írta:

Szerintem Kornya Zsolttól valami.  smile
Vagy esetleg Szélesi Sándortól valami. (Nehogy már őt senki ne említse.  big_smile )
Azt nem tudom mi. smile

Esetleg egy önéletrajzi ihletésű valami? smile És nem a sok kócsagra céloztam ám... smile

Akkor itt a borítókép, a maga teljességében.

http://www.deltavision.hu/media/upload/ss007.jpg

Ha már keleties témák és nálatok (is) publikáló magyar szerzőről van szó, akkor Varga Csaba Bélára gondolnék.

popovicspeter írta:

Ha már keleties témák és nálatok (is) publikáló magyar szerzőről van szó, akkor Varga Csaba Bélára gondolnék.

Ő, igazán kemény, de azért egy harmadik trilógia kemény lenne, mielőtt a már megkezdetteket befejezné.
Amúgy én nem mondtam, hogy másnál (is) publikáló szerző. Azt mondtam régebben... smile

Vigasz írta:

Ő, igazán kemény, de azért egy harmadik trilógia kemény lenne, mielőtt a már megkezdetteket befejezné.

Nocsak, a Féregszív mellett melyik a másik? Esetleg a Santa és az Éj asszonya egy trilógia nyitódarabja?

DReaMSCaPe írta:
Vigasz írta:

Nocsak, a Féregszív mellett melyik a másik? Esetleg a Santa és az Éj asszonya egy trilógia nyitódarabja?

Uppsz, eljárt a pofám? Habár ez a reklám... smile
(Amúgy mindkettő következő darabja már nálunk van. Csak visszadobtuk, mert mindig lehet rajta javítani. Majd ha már azt mondja ennél jobbra nem tudja, akkor megnézzük. smile )
De ezen kötethez neki semmi köze sincs. Így ő kilőve.

Ki készítette a szép borítóképet?Valamint mikor tudhatjuk meg ki a regény "elkövetője" lol

Csak nem Júlia a szerző? Langyos? :-)

Moskát Anita: Nő Lila Ruhában /A Kócsagok és Orchideák Éneke ciklus 1 kötete/?  smile

Beugrott:Ta-mia Sansa!

http://www.deltavision.hu/media/upload/ss008.jpg

A Kornyás tippen jót poénkodunk, de a főalak így profilból kissé hajaz Mersantra. big_smile
Egyébként mi van a feje fölé az épület oldalára írva? smile

Mersantra?! En meg mindig nem tudom eldonteni, hogy ez most lanyos fiu vagy fius lany smile

És akkor a hajósok vezetője
így szólt hozzá: "Kalózok szeretője,
kit öljünk meg kívánságod szerint?"
S ő azt felelte: "Mind!"

Lehetne éppen Eriel is a KSZ-ből.  smile

„Nem moccan a medve. Nem moccan a vadkan. Lesték egymást: mi lesz? …Kavargott a hó, gomolyogtak a testek. Sárga meg veres cseppekben fröccsent szerteszét s olvadozott a havon a testek párája, a nyár, a vér…”

AThompson írta:

Őszintén szólva fogalmam sincs, de tessék, belezoomoltam neked, hátha segít:

http://www.deltavision.hu/media/upload/ss008b.jpg

Sziaztok!

A tippem: Gaura Ágnes.  smile

+ 1 kérdés

Lehet-e már tudni, hogy mikor kerül a boltokba R.A. Salvatore: A király felemelkedése című könyve?

Köszi előre is!

Jul írta:
AThompson írta:

Heh ez a régi Inomi Kiadós logo!

Ian Russel esetleg? /Massár Mátyás/

Jul írta:
AThompson írta:

Köszönöm! Gondoltam hátha, de japánul/kínaiul(?) sajnos nem tudok. big_smile Ma jön a cím? tongue

Utoljára AThompson szerkesztette (2015.05.13. 14:03:28)

Nagyon csendben vagytok...mi "hülyegyerekek"várjuk a megfejthetetlen megfejtését és lassan a könyvheti könyveitek bemutatását.... smile ..meg a Hangakirály borítóját!

Elnézést, kicsit ránk szakadt a hajrázás, de a tervek ettől még állnak.
Holnaptól jön egy másik, már megszellőztetett meglepetés - és indul az itt is jelzett szövegrészletes móka. Onnantól talán sokkal könnyebb lesz kitalálni. smile Négy vagy öt részlet várható, azután pedig ki is derül minden. smile

Jerico írta:
Jul írta:

Heh ez a régi Inomi Kiadós logo!

Ian Russel esetleg? /Massár Mátyás/

Ezt a jelet remekül kiszúrtad - fogadd elismerésem. A rossz hír, hogy ennyire nem volt szándékos szimbolika, így ez csak az eredeti kínai háttérből származó véletlen egybeesés.

ati írta:

Nagyon csendben vagytok...mi "hülyegyerekek"várjuk a megfejthetetlen megfejtését és lassan a könyvheti könyveitek bemutatását.... smile ..meg a Hangakirály borítóját!

A Hangakirály borítóját mi is nagyon várjuk, de egyelőre még kidolgozás alatt van. smile

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyre írom-e, de tegnap kisebb problémám akadt a webbolti rendelés közben. Bankkártyás vásárlást választottam, de amikor átirányított (volna) az OTP honlapjára,  a kiszolgáló nem válaszol hibaüzenettel elakadt a böngésző. Arra gondoltam, nem baj, majd reggel újra nekifutok.  Ma azt látom a személyes beállításoknál, hogy a szóban forgó rendelés lezárva státuszú (bankkártyás fizetéssel és  #100005914  számmal) Sem befejezni a fizetést, sem törölni a rendelést és újat indítani nincs lehetőségem.  Mit tudok tenni? Illetve hova kellene írnom?

Előre is köszönöm

Tisztelt Kiadó!

Lenne egy kérdésem. Örömmel látom, hogy van a készleten  Chaos in the old world társasjáték.  big_smile   Ezért szeretném megkérdezni, hogy miért nincs semmi információ a játékról?

Válaszukat előre is köszönöm.

leftage írta:

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyre írom-e, de tegnap kisebb problémám akadt a webbolti rendelés közben. Bankkártyás vásárlást választottam, de amikor átirányított (volna) az OTP honlapjára,  a kiszolgáló nem válaszol hibaüzenettel elakadt a böngésző. Arra gondoltam, nem baj, majd reggel újra nekifutok.  Ma azt látom a személyes beállításoknál, hogy a szóban forgó rendelés lezárva státuszú (bankkártyás fizetéssel és  #100005914  számmal) Sem befejezni a fizetést, sem törölni a rendelést és újat indítani nincs lehetőségem.  Mit tudok tenni? Illetve hova kellene írnom?

Előre is köszönöm

Itt is jó, habár ez nyilván a hibajelentő. De most már vettük, amint beér a terület felelőse, azonnal megnézi, és értesít is téged.