Hozzászólás: Kérdések a kiadóhoz

Vigasz írta:

Erre ha határozott választ kell adnom, akkor azt mondom, nem fogunk. Ha megalapozottat akkor meg, hogy ebben az évben biztosan nem, a következő évben kis eséllyel, ez még attól függ mennyire leszünk elúszva.
Ezzel most beljebb vagy?

Ejnye, ha azt írtad volna, hogy kiadjátok, tuti sokan veszik, lehet kiadta volna a Metropolis Media smile

Dreid2 írta:
Vigasz írta:

Erre ha határozott választ kell adnom, akkor azt mondom, nem fogunk. Ha megalapozottat akkor meg, hogy ebben az évben biztosan nem, a következő évben kis eséllyel, ez még attól függ mennyire leszünk elúszva.
Ezzel most beljebb vagy?

Ejnye, ha azt írtad volna, hogy kiadjátok, tuti sokan veszik, lehet kiadta volna a Metropolis Media smile

Hehe, tudod, fordított pszichológia. smile

@Vigasz: Kicsit beljebb vagyok. Köszönöm!

„Nem moccan a medve. Nem moccan a vadkan. Lesték egymást: mi lesz? …Kavargott a hó, gomolyogtak a testek. Sárga meg veres cseppekben fröccsent szerteszét s olvadozott a havon a testek párája, a nyár, a vér…”

Vigasz írta:
Adiz írta:

Vigasz a Jégben edzett férfi biztosan meg fog jelenni július 30-án? big_smile

Hacsak el nem olvad addig. smile

Ez se volt eddig, magamtól idézek. smile
Jött egy kis hideg hullám, úgy néz ki a nyomda mégiscsak teljesít. Sajnos nem az egészet, de nekünk lesz. Nagykerben majd a jövő héten. Illetve az Alexandrában majd a jövő héten, a többieknél meg majd szeptemberben. smile
Nem tudom mennyire örömhír, de gondoltam minél korábban szólok, hogy aki be akar rohanni megtehesse. Aki meg előrendelte annak már ma el is indítjuk.
Igaz majd csak dél körül érkezik...

Utoljára Vigasz szerkesztette (2015.07.31. 15:33:00)

Vigasz írta:

Megkaptam, és már válaszoltam is. Most akkor pattogjon nálad. smile

Nagyon köszönöm! smile Válasz ment!

Vigasz írta:
Darth Revan írta:

Lenne egy kérdésem. A Forgotten Realms regényeket most csak egyetlen fordító fordítja?

Eddig így volt mert egy megbízható svájci bicskaként (tehenet mégsem írhattam, az órát meg most nem fogom megbántani smile ) tette a dolgát.
Egészen az elmúlt időszakig.
Most viszont nem tudom, még meddig fogadjuk el...

Értem. Nem lehetne esetleg egy megoldás az, ha a jelenlegi fordító (ha jól tudom Vitális Szabolcs az) mellett még egy ember foglalkozna a Forgotten Realms könyvekkel? Arra gondolok, hogy pl. a Sundering köteteket ki lehetne adni egy másik embernek, a többi meg maradna a jelenlegi fordítónál, így talán nem lenne annyira megterhelő a munka és gyorsabban menne.

Darth Revan írta:
Vigasz írta:

Eddig így volt mert egy megbízható svájci bicskaként (tehenet mégsem írhattam, az órát meg most nem fogom megbántani smile ) tette a dolgát.
Egészen az elmúlt időszakig.
Most viszont nem tudom, még meddig fogadjuk el...

Értem. Nem lehetne esetleg egy megoldás az, ha a jelenlegi fordító (ha jól tudom Vitális Szabolcs az) mellett még egy ember foglalkozna a Forgotten Realms könyvekkel? Arra gondolok, hogy pl. a Sundering köteteket ki lehetne adni egy másik embernek, a többi meg maradna a jelenlegi fordítónál, így talán nem lenne annyira megterhelő a munka és gyorsabban menne.

Nézd, 9 ív 7 hónap alatt az nem lehet(ne) megterhelő. De a problémát már észleltük, a hiba elhárítása folyamatban van. smile

Vagy vegyétek le az Istárt az előkészületből,vagy rakjátok fel a fülszöveget is,h még jobban várjuk big_smile  big_smile  big_smile

ati írta:

Vagy vegyétek le az Istárt az előkészületből,vagy rakjátok fel a fülszöveget is,h még jobban várjuk big_smile  big_smile  big_smile

Általában azt szoktuk utoljára megkapni smile
De hogy ne üres kézzel fejezzük be ezt a hétvégét, elárulom (mert azt hiszem, ezt még nem mondtuk eddig), hogy a Kristályvárost térképekkel felvértezve fogjuk szállítani. Ja, és szépen halad a Hangakirály is:

http://www.deltavision.hu/media/upload/Hangakiraly_1-2kotet_cover_promo2.jpg

Gyerekek ez nagyon egyedi és nagyon szép lesz!!!!Átcsúszik szeptemberre?Jul a Long war-nak is átveszitek az amcsi borítókoncepcióját?A sárgás léghajóst?Ebben Te vagy a kompetens Jul!Az első jó lett big_smile  big_smile

Ezt is a Kovács Peti festi?

mondjuk én a tövis és csont feliratot felülre tenném,ott picit üres...

Kérdezek ám még big_smile Vigasz azt mondta max másfél év egy trilógia...jövőre kijön még 2?   vagyis3?

több kérdés nincs,köszi smile

ati írta:

Kérdezek ám még big_smile Vigasz azt mondta max másfél év egy trilógia...jövőre kijön még 2?   vagyis3?

Ez négy részes, szóval kakukktojás. smile
És erről tudjuk is. tongue

Meg az Age of Unreason is négyrészes...

Aztán nincs is több Keyes könyv egyelőre....szóval ha három év alatt kijön a 2 tetralógia akkor sztem az ó könyveivel nagyon jól álltok...

ati írta:

Gyerekek ez nagyon egyedi és nagyon szép lesz!!!!Átcsúszik szeptemberre?Jul a Long war-nak is átveszitek az amcsi borítókoncepcióját?A sárgás léghajóst?Ebben Te vagy a kompetens Jul!Az első jó lett big_smile  big_smile

Igen, az összes Long könyvet az eredeti koncepcióval tervezem. A Warhoz és a Marshoz már a képeket össze is gyűjtöttem. A Hanga borítók Pozsgay mester nevét öregbítik.

Igen ,mikor leírtam tudtam már hogy nem Kovács....A Long war kijön idén még?

Egyébként a könyv  egy nagyszerű,egyedi ötlet levezetése  klasszikus sci-fi stilusban,nekem nagyon bejött big_smile  big_smile

A Hanga szeptember?Tudjátok csak a Könyvroham miatt kérdezem mindig...mert addig nem tom olvasni ami előbb jelenik meg.....

ati írta:

Igen ,mikor leírtam tudtam már hogy nem Kovács....A Long war kijön idén még?

Igen, a Long War kijön még idén. A Hanga szövege legkésőbb a jövő héten készen lesz, a térképpel még akad némi küzdelem, de a csúszás mértéke a nyomdától is függ, ezért erről nem mernék nyilatkozni.

Köszi...a nyomdát leszámítva...fog ez menni     big_smile  big_smile

Jul írta:

A Hanga szövege legkésőbb a jövő héten készen lesz, a térképpel még akad némi küzdelem, de a csúszás mértéke a nyomdától is függ, ezért erről nem mernék nyilatkozni.

A Hanga király egy új sorozat, vagy a A váltott isten gyermekei -hez kapcsolódik?

Dreid2 írta:

A Hanga király egy új sorozat, vagy a A váltott isten gyermekei -hez kapcsolódik?

Teljesen új, A tövis és a csont országai névre keresztelt széria első része.